Poprzedni temat «» Następny temat
kredyt gotówkowy
Autor Wiadomość
ofigaqero 
Wysłany: 2019-02-20, 15:39   kredyt gotówkowy      

kredyt gotowkowy
PW Email www Cytuj
Heyzi 
Wysłany: 2019-03-24, 20:37         

Rzadko biorę kredyty z uwagi na strach przed utrat a płynności finansowej. W każdym razie jak już biorę kredyt to na nie za długi okres. Widziałam już przypadki ludzi, którzy by się ratować musieli brać konsolidację chwilówek Szczęście, że takie kredyty są dla osób, ktore wpadły w pętlę finansową.
PW Cytuj
jankowa
Wysłany: 2019-05-08, 06:21         

W sytuacji nadmiernego zadłużenia mamy tutaj także ekspertów kredytowych, którzy z pewnością pomogą wyjść z tej trudnej sytuacji
PW Cytuj
pszczolka22
Wysłany: 2019-07-16, 13:45         

Korzystaliście z ich usług? Kurcze mój kolega w pracy ma teraz problem z kredytem, żal mi go chodzi codziennie taki smutny. Czy da się wziąć kredyt hipoteczny gdy prowadzi się działalność gospodarczą, co sądzicie o tym artykule http://finansierra.pl/blo...trzeba-wiedziec Moglibyście zerknąć alb dopytać się kogoś doświadczonego? Znajomy był już w tylu miejscach, że nie mam serca powiedzieć mu, żeby sobie przeczytał.
PW Email Cytuj
mpakula
Wysłany: 2019-08-19, 11:42         

@pszczolka22 Oczywiście że da się zaciągnąć kredyt hipoteczny prowadząc jedno osobową działalność gospodarczą. Oczywiście wszystko uzależnione jest od konkretnej oceny zdolności i historii kredytowej. Im dłużej taka działalność jest prowadzona tym większe szanse uzyskania takiego kredytu. Według ekspertów finansowych z Banki24 wymagania wobec takich osóc nie są specjalnie skomplikowane. A najłatwiej taki kredyt będzie nam uzyskać w banku, w którym posiadamy np. konto firmowe czy indywidualne.
PW Email Cytuj
Odpowiedz do tematu